Nakopni to - Postavy

27. září 2012 v 18:52 |  Nakopni to - Postavy
Bobby Wasabi - Bobby vlastní pobočky Dojo Bobbyho Wasabiho po celém státě. Příběh se odehrává okolo nejhoršího Doja ze všech.

Eddie Jones - Ne zrovna horký kandidát na karatistu. Eddie je neschopný a kvůli posměškům ze strany spolužáků se dal do Doja Bobby Wasabiho.

Jack - Jacka příliš nezajímá karate, přesto že mu to nesmírně jde. Bere ho spíše skateboard, ale nakonec se přidá do Doja a spřátelí se se všemi ostatními.

Jerry Martinez - Než karate jdou Jerrymu spíš hloupé vtípky, které většinou přijdou vtipné jen jemu samotnému.

Kim Crawford - Ne zrovna nováček v oboru, jako Jack. Kim zpočátku byla v Dojo Rudý Drak, později však kvůli namyšlenému Senseiovi, přešla na stranu svých nových přátel.

Milton Krupnick - Miltonovo umění karatistických schopností dosahuje úrovně Eddieho.

Rudy Gillespie - A konečně Rudy: Sensei všech vyvolených v Bobbyho Dojo. Rudyho největší nepřítel je Ty, sensei z Dojo naproti přes ulici.

Ty - Rudyho dávný nepřítel, v jednom díle spolu tihle dva budou bojovat a masovou kouli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BenyR BenyR | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:39 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama