Březen 2012

Zeke a Luther - O seriálu

28. března 2012 v 17:29 Zeke a Luther - O seriálu
Nejlepší kamarádi a navíc pořádní skateboardeři - Zeke a Luther. Snaží se být nejlepšími skejťáky na světě, neustále na sobě pracují, trénují nové triky, učí se nové a stále náročnější styly a hlavně - zažívají u toho jedno adrenalinové dobrodružství za druhým. Sláva a bohatství jsou sice ještě daleko před nimi, ale tihle chlapci se nenechají ničím a nikým zastrašit. Skvělý seriál (nejen) pro všechny fandy skateboardingu.
Zeke-promo
Hlavní role ztvárnili Hutch Dano (Zeke), kterého jste na Disney Channelu mohli vidět také v několika epizodách seriálu "Sladký život Zacka a Codyho" či ve filmu "Bratr rádce", a Adam Hicks (Luther), který je kromě hraní také skvělým rapperem. Tvůrci seriálu jsou Matt Dearborn a Tom Burkhard.

Pravidla uživatelství

20. března 2012 v 15:16 Pravidla uživatelství
Pravidla pro uživatele tohoto blogu:
1. Nepsat posměšné komentáře.
2. V komentářích není povolen chat. (S výjimkou odpovědí na otázky)
3. Nevyjadřovat se vulgárně.
4. Pokud chcete kontaktovat autora, nepište do komentářu ale na e-mail: Lokoo@email.cz

Při porušení kteréhokoliv pravidla, počítejte s automatických zablokováním přístupu na náš web.

H2O - Stačí přidat vodu

17. března 2012 v 14:17 H2O - Stačí přidat vodu

H2O, stačí přidat vodu

Cleo, Bellu a Rikki potkala celoživotní změna. Jejich životy se od základu změní, když jim tajemné jeskyně z měsíční horniny přičarují ploutve a supervodní schopnosti. Dokáží se s tím tyto dospívající dívky poprat a zachránit Zemi před fatální hrozbou? Sleduj australský seriál H2o, stačí přidat vodu a dozvíš se to!