Disney Vánoce

11. listopadu 2011 v 16:59 |  Vánoce

LEGENDA O MULAN

Disney Channel představuje fantastické dobrodružství Mulan v sobotu, 10. prosince ve 12h.
Disneyho 36. celovečerní animovaný film "Legenda o Mulan" líčí dobrodružství mladé statečné čínské dívky, jejíž nezkrotný duch se střetne s jejími vlastními vazbami na tradice. Když je její země napadena armádou Hun, rozhodne se Mulan vzít břemeno odvodu do války za svého starého nemocného otce, aby mu tím zachránila život. S pomocí Mushua, divokého, oheň-chrlícího strážného draka, se Mulan převlékne za chlapce a stane se statečným, disciplinovaným bojovníkem. Svým nesobeckým a odvážným činem získá nakonec vítězství pro svou zemi a úctu pro svou rodinu
Přidej se k Mulan v sobotu, 10. prosince ve 12h.

SVATÝ MIKULÁŠ

Disney Channel slaví svatého Mikuláše se speciálními epizodami tvých oblíbených pořadů.
V úterý, 6. prosince, od 8 hodin, po celý den.Na svatého Mikuláše tě přivítá v 8:00 "Superagent Oso" a hned po něm přichází Mickey a jeho přátelé v 9:00, oba se speciálními vánočními epizodami. Nezameškej také film "16 přání" s Debby Ryan v 18:30.
Oslav svatého Mikuláše s Disney Channel v úterý, 6. prosince od 8:00 s premiérovými epizodami a filmem "16 přání" od 18:30.

So Random !

Sorandom_o

Premiéru seriálu "So Random" ve Spojených státech sledovalo 4,1 milionu diváků. Není divu, jedná se totiž o volné pokračování seriálu "Sonny ve velkém světě" bez Sonny. Poté, co se Demi Lovato (Sonny) rozhodla ukončit spolupráci s Disney Channel, přišly nápady na vytvoření úplně nového seriálu - tentokrát ještě více zaměřeného na srandovní scénky a výstupy - a tak vznikl seriál "So Random", který si ze Sonny ve velkém světě vzal svůj název, v češtině překládaný jako "Náhody".

PROTANČI SE DO NOVÉHO ROKU!

Programový speciál, sobota, 31. prosince 2011 od 19:30
Protanči se do nového roku s Disney Channel!Nalaď si fantastické muzikálové a hudební epizody tvých oblíbených pořadů a užij si do syta hudby až do půlnoci!Oslav Silvestra s Disney Channel a užij si své oblíbené epizody ze seriálů "Na Parket!", "Kouzelníci z Waverly", "Farma R.A.K." a "Jessie".
V sobotu, 31. prosince od 19:30.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama