Listopad 2011

High School Musical

18. listopadu 2011 v 12:22 High School Musical
High School Musical 1 a 2 přichází do ČR!
Stejně jako první díl světového filmového hitu Muzikál (High School Musical) režiséra Kennyho Ortegy se v Americe setkalo s obrovským úspěchem i druhé pokračování tohoto příběhu plného hudby, tance a lásky. "Dvojka" míří po své celoevropské premiéře, která se uskutečnila v Londýně v neděli 2. září, do Čech a bude mít 6. října premiéru na dětské kabelové televizi Jetix. Pražská předpremiéra druhého dílu této muzikálové komedie spojená s velkou show se uskuteční na konci září. První díl Muzikálu ze střední, který vysílá TV Jetix poprvé 22. září, obdržel cenu Emmy a jeho soudtrack hned zaútočil na nejvyšší příčky prestižních hitparád. A "dvojka" se svojí úspěšností "jedničce" přinejmenším vyrovná. (5.9.2007)

Historie Disney

18. listopadu 2011 v 11:37 Historie Disney
Fox Kids byla dětská televizní stanice vlastněná společností FOX. V Evropě se Fox Kids poprvé objevil v roce 1996, ve střední a východní Evropě bylo vysílání postupně spouštěno v letech 1999-2001. Později byla značka odkoupena Waltem Disneyem a jednotlivé kanály přejmenovány na Jetix. Své vysílání pak Fox Kids definitivně ukončil v roce 2005.Mezi proslulé seriály z programové nabídky Fox Kidsu patří například "Závody Nascar" či oblíbená série "Oggy a švábi". Nechyběly ani "Totally Spies: Špionky".
Jetix byla celosvětově rozšířená a oblíbená síť televizních stanic, která vznikla postupně z kanálů Fox Kids v letech 2002-2005. Časem se ale ani Jetix neubránil přejmenování, a to ve většině případů na Disney XD nebo Disney Channel. Ve střední Evropě (Česko, Maďarsko, Slovensko) byl Jetix ukončen v září 2009 a na jeho místě se právě objevil Disney Channel. Poslední Jetix na světě byl rebrandován na Disney Channel v Rusku v srpnu 2010. Mezi nejoblíbenější seriály Jetixu patřila například série "Co je, Andy?", "Totally Spies: Špionky", "H2O: Stačí přidat vodu", "Hannah Montana", "Lazy Town", "W.I.T.C.H." a další.
Jetix Max byl programový blok televizní stanice Jetix určený spíše pro starší diváky - teenagery. Vysílal večer a do své programové nabídky zahrnoval například seriály "Monster Buster Club", "Naruto" či "Král Šamanů".

Nejznámější Postavy

18. listopadu 2011 v 11:32 Nejznámější Postavy
Ico_han_72x60
HANNAH MONTANA
Miley Stuart, Lilly Truscot, Oliver Oken, Robbie Ray, Jackson Ray Stuart a Rico.

Ico_jb_3brothers_72x60
JONAS LOS ANGELES
Joe Jonas, Nick Jonas, Kevin Jonas, Stella Melone a Macy Missa.

Ico_slod_twins_72x60
SLADKÝ ŽIVOT NA MOŘI
Zack Martin, Cody Martin, Marien Moseby, London Tipton a Maddie.

Ico_tv_phf_72x60
FINIAS A FERB
Phineas Flint, Ferb Flint, Candy Flintová, táta a máma, ptakopysk Perry, Jeremy Johnson a kamarádi.

Ico_tv_wowp_72x60
KOUZELNÍCI Z WAVERLY
Alex Russo, Justin Russo, Maximilian Russo, Teresa Russo, Jerry Russo, Harper Fincle a další.
Dude

17. listopadu 2011 v 17:37 Dude - Každý pátek na Disney Channel

Od pátku Vám český Disney Channel přináší novou akci a to pod názvem "Dude". Můžete jí sledovat každý pátek a to hlavně seriály Zeke & Luther (Kde budou také premiéry) a Jsem v kapele (Opět nové epizody pouze 1). Jinak zde přináším upoutávku:Friends For Change

17. listopadu 2011 v 13:52 Disney Hry - Friends For Change
Ico_hzch-advert
Friends for Change Games: FINÁLE!
Navštivte naši exkluzivní stránku s opravdu všemi informacemi o Disneyho hrách a nenechte si ujít finále pouze na kanále Disney Channel!

Týmy, Body:

200 Bodů

100 Bodů

100 Bodů

300 Bodů

Který tým udělal největší chyby v souboji Pračka

Červený (2 Hlasy)
Modrý (5 Hlasů)
Zelený (2 Hlasy)
Žlutý (10 Hlasů)
Rybičky

13. listopadu 2011 v 11:21 Rybičky

Disneylogo_fishhooks

Rybičky jsou původní seriál Disney Channel a již brzy je uvidíš na své obrazovce! Na této stránce se dozvíš o tomto seriálu vše, co budeš potřebovat vědět a budeš na seriál připravený či připravená! Dobře se bavte a užívejte si! Vaše Rybičky.Pribeh_fishhooks


Vánoce u Duncanů

12. listopadu 2011 v 18:27 Vánoce u Duncanů
Rodina Duncanových je na pohled naprosto normální rodina. Tedy alespoň pro některé. A co se stane, když se rozhodnou oslavit Vánoce tak, jak se patří? Pokud chcete sledovat osudy této rodiny o Vánocích, zapněte si Disney Channel v prosinci a uvidíte, jak to vše dopadne!.Premiéra tohoto filmu bude v USA již 2. prosince. V Česku se plánuje premiéra na stejný měsíc. Oslavte Vánoce s opravdu vánočním filmem od Disney Channel..Podle stávajících informací Vás čeká česká premiéra 17. prosince. Koukněte se na trailer!"

Kontakt

12. listopadu 2011 v 18:14 Kontakt

E-mail: Lokoo@email.cz

Richie Rich's Christmas Wish

12. listopadu 2011 v 15:37 Richie Rich's Christmas Wish
Rodinná filmová komedie o tom, jaké to je, když se chlapec z bohaté rodiny ocitne ve světě, kde nic není takové, jaké si pamatuje. Při svém návratu zpět zažívá spoustu legrace a ztřeštěných dobrodružství, která se mohou stát jen o Vánocích. Sledujte s námi Vánoční Přání Richieho Riche 23.Prosince v 21:50 na Disney Channel !
Disney Vánoce

11. listopadu 2011 v 16:59 Vánoce

LEGENDA O MULAN

Disney Channel představuje fantastické dobrodružství Mulan v sobotu, 10. prosince ve 12h.
Disneyho 36. celovečerní animovaný film "Legenda o Mulan" líčí dobrodružství mladé statečné čínské dívky, jejíž nezkrotný duch se střetne s jejími vlastními vazbami na tradice. Když je její země napadena armádou Hun, rozhodne se Mulan vzít břemeno odvodu do války za svého starého nemocného otce, aby mu tím zachránila život. S pomocí Mushua, divokého, oheň-chrlícího strážného draka, se Mulan převlékne za chlapce a stane se statečným, disciplinovaným bojovníkem. Svým nesobeckým a odvážným činem získá nakonec vítězství pro svou zemi a úctu pro svou rodinu
Přidej se k Mulan v sobotu, 10. prosince ve 12h.

SVATÝ MIKULÁŠ

Disney Channel slaví svatého Mikuláše se speciálními epizodami tvých oblíbených pořadů.
V úterý, 6. prosince, od 8 hodin, po celý den.Na svatého Mikuláše tě přivítá v 8:00 "Superagent Oso" a hned po něm přichází Mickey a jeho přátelé v 9:00, oba se speciálními vánočními epizodami. Nezameškej také film "16 přání" s Debby Ryan v 18:30.
Oslav svatého Mikuláše s Disney Channel v úterý, 6. prosince od 8:00 s premiérovými epizodami a filmem "16 přání" od 18:30.

So Random !

Sorandom_o

Premiéru seriálu "So Random" ve Spojených státech sledovalo 4,1 milionu diváků. Není divu, jedná se totiž o volné pokračování seriálu "Sonny ve velkém světě" bez Sonny. Poté, co se Demi Lovato (Sonny) rozhodla ukončit spolupráci s Disney Channel, přišly nápady na vytvoření úplně nového seriálu - tentokrát ještě více zaměřeného na srandovní scénky a výstupy - a tak vznikl seriál "So Random", který si ze Sonny ve velkém světě vzal svůj název, v češtině překládaný jako "Náhody".

PROTANČI SE DO NOVÉHO ROKU!

Programový speciál, sobota, 31. prosince 2011 od 19:30
Protanči se do nového roku s Disney Channel!Nalaď si fantastické muzikálové a hudební epizody tvých oblíbených pořadů a užij si do syta hudby až do půlnoci!Oslav Silvestra s Disney Channel a užij si své oblíbené epizody ze seriálů "Na Parket!", "Kouzelníci z Waverly", "Farma R.A.K." a "Jessie".
V sobotu, 31. prosince od 19:30.Phineas a Ferb v Paralelním Vesmíru

11. listopadu 2011 v 11:15 Phineas a Ferb v Paralelním Vesmíru
Phineas a Ferb v Paralelním vesmíru měl premiéru v Sobotu 5/11 2011 v 10:30. V tomto filmu testoval Phineas jeho ptakopult a doletěl s ním až do korborace Hainze Duttoschwarze. Svým dopadem mu zničil jeho ďábelský nástroj a překazil mu tak jeho zlomyslný plán. Phineas bohužel nevěděl, co je Duttoschwarz zač a tak mu s Ferbem pomohli jeho stroj opravit. Perry, který měl za misi překazit mu jeho plány viděl, jak mu Phineas s Ferbem pomáhají opravovat -ovátor a kvůli svému možnému prozrazení nesměl nic udělat. Když ho kluci uviděli, šli za ním, ale protože Perry chtěl, aby mu přestali pomáhat od nich utíkal. Nakonec mu to stejně opravili a Duttoschwarzovi vyšel jeho ďábelský plán. Dostal se do Paralelního Vesmíru (Svět ve kterém Duttoschwarzovi vyšel jeho plán už dávno) a začal spolupracovat s jeho druhým Já. Phineas a Ferb vstoupili do Par. Ves. taky a i s Perrym. Duttoschwarz z Par. Ves. věděl, že Perry z Alternativního Světa je Tajný Agent a když to řekl, Dutoš a Phineas s Ferbem si mysleli že se zbláznil. Duttoschwarz z Par. Ves. jim to dokázal tak, že chtěl ublížit Phineasovi a Ferbovi ale Perry je nedal. Nakonec se to dozvěděli a snažili se dostat zpět do Alternativního světa, což pro ně nebylo vůbec snadné. Museli prekonávat roboty a další stroje, což naopak nebylo těžké, když s sebou měli Paralelní Candy, Buforda, Jerremmyho a jejich druhé Já. Těžké bylo získat zpátky -ovátor, který by je dostal zpět do jejich světa. Jak ale víte, nakonec všechno dopadne dobře. Víc toho prozrazovat nebudu, pokud jste to ještě neviděli, sledujte Disney Channel o víkendech, kde půjde už 8. opakování.
Dcom_phineas__ferb

Disney Channel - Vánoce

10. listopadu 2011 v 7:56
Vanoce1