Disney Hry

10. srpna 2011 v 8:18 |  Disney Hry

....HANNAH MONTANA: SUPER (NE)KRÁSKA.....


Cztext-superkraska-hannahmontana-forever-hannahmontana-navekydisneychannelgames
Beze správného make-upu to prostě nejde. Pokud máš ráda malování, je tahle hra přesně pro tebe. Popadni s Miley a Lily šminky, rtěnky, lesky, řasenky a upravte dívku do nerozpoznání. Hru Hannah Montana: Super (Ne)kráska zapneš kliknutím na obrázek.


.....ZEKE A LUTHER: DONOVY KOBLIHY.....


Zeke-and-luther-season-2
Máš rád Donuty? Rozhodně je rád budeš sbírat, protože v této hře jde hlavně o to. Pokud jsi tedy šikovný sběrač a máš rád seriál Zeke & Luther a Donovy koblihy, pusť se do toho. Hru Zeke & Luther: Donovy koblihy spustíš kliknutím na obrázek......JONAS: H. MANTIS A JEHO SKOPIČINY.....


Cztext-horaciemantis-jonas-jonasdisneychannelgames
Naši Jonasové se potřebují dostat na koncert, a to rychle! Umíš dobře a rychle řídit golfové vozíky? Máš rád adrenalin? Právě pro tebe je tu tahle hra. Horace Mantis a jeho skopičiny! Hru Jonas: Horace Mantis a jeho skopičiny zapneš kliknutím na obrázek......PHINEAS A FERB: SNĚŽNÉ POTÍŽE.....


http://disneychannel.free-life.cz/userFiles/prvky-webu/pf-game-pfwipa.png
S tímhle super-shněhovým dělem a trampolínou a Phineasem a Ferbem můžeš udělat úžasnou horu sněhu, na které se dá lyžovat, snowboardovat a bobovat! Pomož Phineasovi a Ferbovi ve hře Sněžné potíže! Hru Phineas a Ferb: Sněžné potíže zapneš kliknutím na obrázek.


.....PPP: KRÁLOVSKÁ BITVA.....


Cztext-kralovska-bitva-ppp-programnaochranuprincezendisneychannelgames
Jsi vždy ta nej, která chce být super oblíkaná a nalíčená? Tato hra je přesně pro tebe. Tato královská bitva je o tom, která holka bude ve škole princezna? Vyhraje nakonec ta pravá? Hru Program na ochranu princezen: Královkská bitva spustíš kliknutím na obrázek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 takeabow takeabow | 10. srpna 2011 v 8:22 | Reagovat

Super :)

2 Majitel Blogu Majitel Blogu | Web | 11. srpna 2011 v 7:47 | Reagovat

Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama