Jake and Blake - Postavy

9. srpna 2011 v 17:11 |  Jake a Blake - Postavy

Blake Hill

Blaku Hillovi je 18 a je to popová hvězda se spoustou fanoušků a vším, o čem kdy mohl snít. Přese všechno ale není příliš šťastný. Netouží po ničem jiném než být obyčejný kluk, jako ostatní, ale neví jak to udělat. Blake rád aktivně šermuje, jezdí parkur, věnuje se Kung Fu a všem rizikovým sportům, které mu přijdou do cesty. Má ale panický strach z vody.

Jake Valley


Jake je vynikájící student a v mnoha ohledech naprostý opakem svého bratra. Obvzlášť vyniká v matematice, je asistent profesora a navíc se chová dospěle. Je plavec a má alergii na psy a kořeněné jídlo, což trochu zkomplikuje situaci, protože Blake má psa a jídelníček složený z ostrých kořeněných jídel. Jake žije se svou adoptivní babičkou a je velmi šťastný.

Buddy


Jako Blakeův řidič a budyguard vidí Blaka Buddy časteji, než kdokoliv jiný. Blake se Buddymu svěřuje se vším. Buddy jej miluje jako syna, ale někdy nemá odvahu mu to říct.

Max

Je Blakeův 12-ti letý bratr. Blake svého malého bráchu ignoruje a Max k němu na oplátku není zrovna milý. Ale když se Jake vymění se svým bratrem, zjistí to Max jako první, protože se k němu Jake chová hezky, což Blake nikdy neudělal.

Jaoquin Patrick Fynk

Fynk je podivínský a podlý obchodník. Když se rozčílí tzačne křičet až praská sklo všude kolem. Je to Jakeův a Blakeův strýc, dvojče jejich otce. Vždycky strašně žárlil na svého bratra, který z nich byl ten talentovaný a úspěšný. Co se stane, když najde své synovce?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama