Srpen 2011Hodně štěstí, Charlie - Postavy

12. srpna 2011 v 11:15 Hodně štěstí Charlie - Postavy

Postavy


Bridgit Mendler jako Teddy Duncan
Leigh-Allyn Baker jako Amy Duncan
Bradley Steven Perry jako Gabe Duncan
Eric Allan Kramer jako Bob Duncan
Jason Dolley jako PJ Duncan


Hodně štěstí, Charlie - O seriálu

12. srpna 2011 v 11:13 Hodně štěstí, Charlie - O seriálu

O seriáluSeznamte se s Duncanovými, jejichž život se obrátil naruby s příchodem novorozené sestřičky. Teenageři Teddy a PJ a jejich 10tiletý bráška Gabe byly pověřeni svými rodiči, aby jim pomáhali s péčí o malou Charlotte, tedy Charlie. Zatímco se Bob a Amy snaží o práci na plný úvazek, spadnou do toho starší sourozenci Duncanovi rovnýma nohama a naží se obeznámit s dětskou výživou, bryndáky, hlídáním - se všemi těmi zábavnými i méně zábavnými činnostmi. No a taky se musí snažit vést normální každodenní život teenagerů. Teddy mapuje každodenní život Charlie a předváří ho do speciálního videodeníku, přičemž doufá, že ho jeho maldší sestřička jednou využije jako radu, až už její velká sestra nebude bydlet doma. Zábavný seriál sledujte pouze na Disney Channel!

Kouzelníci z Waverly - Ke stažení

11. srpna 2011 v 14:47 Kouzelníci z Waverly - Ke stažení

Ikony:


Alex Icon Alex Icon Small David Icon David Icon Small Max Icon Max Icon Small

Klikni níže a stáhni si Windows Live Messenger a AOL Instant Messenger ikony.


Tapety na plochu:


Kouzelnici z Waverly tapety na plochu Kouzelnici z Waverly tapety na plochu - Alex

Kouzelnici z Waverly tapety na plochu - Justin Kouzelnici z Waverly tapety na plochu - Max

Disney Junior

11. srpna 2011 v 12:12 O Disney Junior
Disneyjunior-info
Disney Junior je nový programový blok pro nejmenšívzešlý z bloku Playhouse Disney, který měl stejné zaměřený. Pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko vysílá od 1.června 2011 na Disney Channel. V zahraničí se stal oblíbeným programempro děti. Mezi nejoblíbenější seriály patří Středo Džungle, Mickeyho Klubík a Mistr Manny.

O Disney Channelu

11. srpna 2011 v 12:10 O Disney Channelu
http://images.free-life.cz/disney_files/DisneyChannel/disneychannel%20podzim%202010.png
Disney Channel je přední dětská televizní stanice, která vysílá animované i hrané seriály. Disney Channel je pro děti ve věku od 3 do 14 let. Disney Channel vysílá v České republice, na Slovenku a v Maďarsku od 19.záři 2009 a již od té doby je velmi oblíbený.

TV Stanice

11. srpna 2011 v 8:25 TV Stanice
Tvkanaly
Hannah Montana - Forever

10. srpna 2011 v 8:38 Hannah Montana - 4ever

Hannah Montana 4: Forever


Nová vila, to znamená nový domov. A ještě k tomu nová škola, kam Miley bude chodit jako Hannah Montana! Doufejme, že si Miley rychle uvědomí, že takový život nechce. Vše se točí kolem Miley Stewart, která žije dvojí život. Přes den je normální středoškolačka a v noci královna koncertů. Ale jak dopadne poslední série velkolepého seriálu? Vyjde najevo tzv. "Hannah" tajemství. To se dozvíš ve zbrusu nové a poslední sérii seriálu Hannah Montana. Sleduj na Disney Channel od 18/9.


Vladařova nová škola

10. srpna 2011 v 8:35 Vladařova nová škola

Vladařova nová škola


630581f28b-56152948-o2

Vítej v Kuzkově akademii! Kuzko je mladý vládce, který musel sestoupit z trůnu, aby mohl studovat. Nezbývá mu tedy nic jiného, aby místo Egyptu vládl škole! Zlá čarodějka a její poskok mu navíc dělají samé naschvály, ale nic netušící Kusko z toho vždy ošemetně vyvázne. Neváhej tedy a sleduj Vladařovu novou školu, každý den znovu již brzy na Disney Channel.


Disney Hry

10. srpna 2011 v 8:18 Disney Hry

....HANNAH MONTANA: SUPER (NE)KRÁSKA.....


Cztext-superkraska-hannahmontana-forever-hannahmontana-navekydisneychannelgames
Beze správného make-upu to prostě nejde. Pokud máš ráda malování, je tahle hra přesně pro tebe. Popadni s Miley a Lily šminky, rtěnky, lesky, řasenky a upravte dívku do nerozpoznání. Hru Hannah Montana: Super (Ne)kráska zapneš kliknutím na obrázek.


.....ZEKE A LUTHER: DONOVY KOBLIHY.....


Zeke-and-luther-season-2
Máš rád Donuty? Rozhodně je rád budeš sbírat, protože v této hře jde hlavně o to. Pokud jsi tedy šikovný sběrač a máš rád seriál Zeke & Luther a Donovy koblihy, pusť se do toho. Hru Zeke & Luther: Donovy koblihy spustíš kliknutím na obrázek......JONAS: H. MANTIS A JEHO SKOPIČINY.....


Cztext-horaciemantis-jonas-jonasdisneychannelgames
Naši Jonasové se potřebují dostat na koncert, a to rychle! Umíš dobře a rychle řídit golfové vozíky? Máš rád adrenalin? Právě pro tebe je tu tahle hra. Horace Mantis a jeho skopičiny! Hru Jonas: Horace Mantis a jeho skopičiny zapneš kliknutím na obrázek......PHINEAS A FERB: SNĚŽNÉ POTÍŽE.....


http://disneychannel.free-life.cz/userFiles/prvky-webu/pf-game-pfwipa.png
S tímhle super-shněhovým dělem a trampolínou a Phineasem a Ferbem můžeš udělat úžasnou horu sněhu, na které se dá lyžovat, snowboardovat a bobovat! Pomož Phineasovi a Ferbovi ve hře Sněžné potíže! Hru Phineas a Ferb: Sněžné potíže zapneš kliknutím na obrázek.


.....PPP: KRÁLOVSKÁ BITVA.....


Cztext-kralovska-bitva-ppp-programnaochranuprincezendisneychannelgames
Jsi vždy ta nej, která chce být super oblíkaná a nalíčená? Tato hra je přesně pro tebe. Tato královská bitva je o tom, která holka bude ve škole princezna? Vyhraje nakonec ta pravá? Hru Program na ochranu princezen: Královkská bitva spustíš kliknutím na obrázek.


Jake and Blake - Postavy

9. srpna 2011 v 17:11 Jake a Blake - Postavy

Blake Hill

Blaku Hillovi je 18 a je to popová hvězda se spoustou fanoušků a vším, o čem kdy mohl snít. Přese všechno ale není příliš šťastný. Netouží po ničem jiném než být obyčejný kluk, jako ostatní, ale neví jak to udělat. Blake rád aktivně šermuje, jezdí parkur, věnuje se Kung Fu a všem rizikovým sportům, které mu přijdou do cesty. Má ale panický strach z vody.

Jake Valley


Jake je vynikájící student a v mnoha ohledech naprostý opakem svého bratra. Obvzlášť vyniká v matematice, je asistent profesora a navíc se chová dospěle. Je plavec a má alergii na psy a kořeněné jídlo, což trochu zkomplikuje situaci, protože Blake má psa a jídelníček složený z ostrých kořeněných jídel. Jake žije se svou adoptivní babičkou a je velmi šťastný.

Buddy


Jako Blakeův řidič a budyguard vidí Blaka Buddy časteji, než kdokoliv jiný. Blake se Buddymu svěřuje se vším. Buddy jej miluje jako syna, ale někdy nemá odvahu mu to říct.

Max

Je Blakeův 12-ti letý bratr. Blake svého malého bráchu ignoruje a Max k němu na oplátku není zrovna milý. Ale když se Jake vymění se svým bratrem, zjistí to Max jako první, protože se k němu Jake chová hezky, což Blake nikdy neudělal.

Jaoquin Patrick Fynk

Fynk je podivínský a podlý obchodník. Když se rozčílí tzačne křičet až praská sklo všude kolem. Je to Jakeův a Blakeův strýc, dvojče jejich otce. Vždycky strašně žárlil na svého bratra, který z nich byl ten talentovaný a úspěšný. Co se stane, když najde své synovce?Jake and Blake - O čem to je

9. srpna 2011 v 16:48 Jake and Blake - O čem to je

O ČEM TO JE

Tohle je příběh dvou mladíků, kteří se narodili jako dvojčata, ale hned po narození byli rozděleni a celou dobu neměli tušení o existenci toho druhého. Osud je svede znovu do hromady a oni se rozhodnou, že využijí svojí podobnosti. Nebude to ale tak jednoduché.

Despotický Joaquin Fynk, který by přišel o veškeré rodinné bohatvství, kdyby vyšlo najevo, že kluci jsou naživu, je bude neustále pronásledovat, takže si kluci nebudou nikdy jistí vlastní identitou.

Rozdíly mezi Jakem a Blakem, třebaže ne fyzické jsou naprosto zřetelné.

Poté co se dohodnou, začnou žít životem toho druhého, Jake bude muset překonat svou ostáchavost, zpívat na veřejnosti a srovnat se s tím, že ho pronásledují fanoušci. Blake bude muset přijímat pravidla, stát se vynikájícím studentem, jako je jeho brácha - dvojče Jake, a žít v naprosté anonymitě. Cestu jim ale zkříží dvě holky: Jakeva kamarádka Annie, která jim na ten trik neskoči, a Hope, prezidentka Blakeové Fanklubu.Kouzelníci z Waverly - Obchod

9. srpna 2011 v 14:11 Kouzelníci z Waverly - Obchod
Obálka titulu Kouzelníci z Waverly

Běžná cena:129 Kč
U nás ušetříte:13 Kč (10 %)
Naše cena dnes:116 Kč
Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 105,45 Kč)
Skladem
Expedujeme do 1 pracovního dne.


Piráti z Karibiku

9. srpna 2011 v 13:51 Piráti z Karibiku

Obrázky z filmu Piráti

Nabízíme vám obrázky z nejnovějšího Disneyho filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna! Prohlédněte si obrázky z filmu, ze zákulisí i jiné! Podívejte se na fotografie Johnnyho Deppa v jeho pirátském kostýmu a seznamte se s novými postavami jako např. Angelicou, kterou hraje Penelope Cruz, nebo Černovousem ztvárněným Ianem McShanem. Najdete zde také obrázky lodí a všech nových lokací hezky na jednom místě. Objevte svět Pirátů z Karibiku: Na vlnách podivna!

Disney

9. srpna 2011 v 13:48 Disney
Premiéra v ČR: 28.7. Premiéra v SR: 18.8.

Na vlásku Obrazový průvodce

Hraj skvělé hry a vyhraj jednu ze skvělých cen!